مرکز آموزش شهید درویش اهواز

“میگن آدم میره سربازی تا پخته بشه اما تو این پادگان آدم جزغاله میشه.” 😁

پادگان شهید درویش بین سربازا معروفه به جهنم سبز!!! حنما پیش خودتون فکر می کنید بخاطر اینه که توی یه محیط سر سبز به سربازا داره سخت می گذره. باید گفت که کاملا در اشتباهید. درسته که توی سربازی به آدم سخت می گذره ولی وقتی این سربازی رو توی دمای ۶۰ درجه اهواز و داخل پادگان شهید درویش باشین تبدیل میشه به جهنم!!! و سبزی این جهنم هم چیزی نیست جز لباس سبز سربازای بخت برگشته. 😊

به غیر از شرایط سخت محیطی، باید به چند نکته دیگه هم در مورد این پادگان توجه کنید. تمامی اعزامی های این پادگان مدرک مدرک دیپلم به پایین دارن. توی این پادگان مشکل نبودن آب آشامیدنی قابل شرب وجود داره. مار و عقرب و رتیل گزیدگی هم از مشکلات رایجه پادگان شهید درویش اهوازه.

پیشنهاد ما:  آموزشگاه علمی تخصصی شهید بهشتی ناجا- اصفهان

ولی هرچی که هست اینو بدونین که هر اتفاقی هم بیفته زمان میگذره و متوقف نمیشه و به قول شاعر این نیز بگذرد.

۱۰ Replies to “مرکز آموزش شهید درویش اهواز”

 1. اقاماهم مهرماه۷۳اونجابودیم یادش بخیر ..آس******گاهمون ز****خونه بود کف زمین میخوابیدیم اعزامی قم بودیم.روزاول دی ماه افتادیم ****اسان اونجاهم داستانی داشتیم افتادیم فردوس با****ش سخته۳۰ساعت راه بود
  هرچی بودگذشت به همین ساد****۲۶سال پیش…!

 2. یادش بخیر
  استوار رضاییان
  خیلی خیلی گرم بود اب اشامیدنی روزی یکبار بود
  ولی اهواز جای خوبی بود
  ولی غربت بده ☹️☹️☹️

 3. سلام. من دی ماه ۱۳۷۹ همین پادگان اموزشی بودم. ماه رمضان، زمستانش ******** بود وای به تابستان. گردان عاش****ا. بعدش رفتیم کرمان.

  1. سلام شما تو وبلاگ نوشتین که عمده سربازای که می****ره دیپلم و زیر دیپلمه ولی من با لیسانس افتادم شهید درویش.
   شرایط برای همه یکسانه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا از نام بردن فرماندهان و کادر نظامی خودداری کنید، تمامی دیدگاه ها بررسی شده و در صورت نام بردن نام فرمانده و یا پرسنل کادر ، دیدگاه به صورت کامل حذف می شود.