مشمولان سربازی در زمان اعزام به خدمت مجاز به داشتن چه وسایلی هستند؟

مدارک مورد نیاز در زمان اعزام به خدمت به شرح زیر است:

مشمولان سربازی به هنگام اعزام باید مدارکی نظیر، برگ محل مراجعه به مراکز آموزش، برگ آماده به خدمت، کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، برگ واکسیناسیون، کارت مخصوص گروه خونی، کپی شناسنامه همسر و فرزند، مدارک پزشکی بالینی در صورت ابتلاء به بیماری خاص را به همراه داشته باشند.

همچنین مشمولان خدمت وظیفه عمومی، باید یک حساب بانکی بر اساس نیروی بکارگیرنده مشمول افتتاح کنند که این افتتاح برای هر یگان در بانک‌های مختلف صورت می‌گیرد.

گفتنی است؛ مشمولان خدمت وظیفه عمومی باید وسایلی نظیر لباس شخصی، پوشاک مناسب فصل، مواد خوراکی و شوینده و وجه نقد به همراه داشته باشند که البته این وجه نقد ترجیحا باید کارت اعتباری باشد.

پیشنهاد ما:  درجه ها در خدمت سربازی

مشمولان خدمت وظیفه عمومی به هنگام اعزام نباید وسایل غیرمجازی همچون دوربین فیلم برداری و عکاسی، موبایل، ضبط صوت، فلش، لوح فشرده، اشیاء قیمتی، آلبوم عکس خانوادگی و غیره را به همراه داشته باشند، چراکه به همراه داشتن این وسایل ممنوع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا از نام بردن فرماندهان و کادر نظامی خودداری کنید، تمامی دیدگاه ها بررسی شده و در صورت نام بردن نام فرمانده و یا پرسنل کادر ، دیدگاه به صورت کامل حذف می شود.