پادگان شهید ثابت خواه سپاه گیلان غرب کرمانشاه {بروزرسانی}

اولین چیزی که باید درمورد این پادگان بدونین اینه که این پادگان تو استان گیلان قرار نداره!!!!!! بلکه یه جایی تو کرمانشاه هستش. حالا چرا بهش میگن گیلان غرب باید رفت دید و پرسید!!!!!

برای رفتن به پادگان، بعد از رسیدن به ترمینال کرمانشاه، باید سوار ماشین های گیلان غرب که همون جا داخل ترمینال هستن سوار بشین و یا می تونید بیان شهرستان سر پل ذهاب و از اونجا سوار ماشین بشین و به پادگان شهید ثابت خواه برین.

توجه: مشمولین گرامی توجه داشته باشند که این پادگان تا اطلاع ثانوی در اختیار نیرو انتظامی می باشد و کلیه سربازانی که به این پادگان اعزام می شوند سرباز نیرو انتظامی حساب شده و  در واحد های این ارگان تقسیم خواهند شد.

پیشنهاد ما:  آموزشگاه علمی تخصصی شهید بهشتی ناجا اصفهان

طبق اعلام سربازان مختلف در حال حاضر این پادگان تحت اختیار سپاه می باشد.

شماره تلفن پادگان شهید ثابت خواه گیلان غرب:    ۰۸۳۳۷۲۲۶۰۹۷   –   ۰۸۳۴۳۲۲۶۲۸۰

۵ Replies to “پادگان شهید ثابت خواه سپاه گیلان غرب کرمانشاه {بروزرسانی}”

  1. سلام من برج۵سال۹۸ اونجا بودم خیلی باصفاس دوست دارم دوباره برم اونجا خیلی دلم برای اونجا تنگ شده راستی پادگان کاملا تحت اختیارسپاه هست منم الان سربار سپاهم خیلی زیباس.

  2. من سال ۸۳ اونجا بودم برج ۲ فقط میتونم بگم ای کاش میشد دوباره برگرده اون د****ان اونایی که تازه میخوان برن قدرشو بدونن بهترین د****ان زند****ه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا از نام بردن فرماندهان و کادر نظامی خودداری کنید، تمامی دیدگاه ها بررسی شده و در صورت نام بردن نام فرمانده و یا پرسنل کادر ، دیدگاه به صورت کامل حذف می شود.