پایگاه یکم شکاری ترابری شهید لشگری مهرآباد

پایگاه یکم شکاری ترابری شهید لشگری مهرآباد، واقع در تهران و به نوعی پوشش دهنده آسمان پایتخت است که به همین پایگاه یکم شکاری ترابری شهید لشگری مهرآباد دلیل مهمترین پایگاه هوایی کشور شناخته می شود.
این پایگاه به دلیل مجاورت با فرودگاه مهرآباد، به اسم نیروی هوایی مهرآباد شناخته می شود اما در سالهای اخیر به نام امیر خلبان شهید حسین لشگری نامگذاری شده است.
افرادی که به این پادگان آموزشی اعزام می شوند، ممکن است برای آموزشی به دانشگاه شهید ستاری منتقل شوند.به عبارت دیگر، از بین افرادی که آموزشی در این پادگان هستند، تعدادی را برای آموزشی در دانشگاه شهید ستاری انتخاب می نمایند.به گفته سربازانی که آموزشی را در این پادگان گذرانده اند، دانشگاه شهید ستاری از نظر امکانات و خدمات بهتر از پایگاه مهرآباد می باشد.

پیشنهاد ما:  پادگان آموزشی ولیعصر زابل

One Reply to “پایگاه یکم شکاری ترابری شهید لشگری مهرآباد”

  1. با‌سلام‌به‌خدمت‌گذاران‌از‌اینکه‌فرزنده‌ اینجانب‌دراین مکان خدمت میکند به ص****ت ۲۴ و۲۴ یعنی یک روز درخانه ویک روز سر پست وسایل شخصی خود را به همراه نمیتوانند به همراه داشته باشند به خاطر نبوده کمد شخصی و تخته شخصی وپتو ی شخصی اصلا نظا فت را رعایت نمیکنند از آن مقام والا‌خواهشمندم دست**** لازم را بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا از نام بردن فرماندهان و کادر نظامی خودداری کنید، تمامی دیدگاه ها بررسی شده و در صورت نام بردن نام فرمانده و یا پرسنل کادر ، دیدگاه به صورت کامل حذف می شود.