چطور امریه از قرارگاه خاتم الانبیا بگیریم؟

امریه قرارگاه خاتم الانبیا یکی از بهترین مکان ها برای گرفتن امریه( البته بعد از امریه شرکت نفت) در طول خدمت سربازی هست. در ابتدا از لحاظ شرایط کاری اون رو مورد بررسی قرار خواهیم داد. سپس چگونگی پذیرش این امریه مورد بحث قرار خواهد گرفت.
امریه های قرار گاه خاتم النبیا در واقع پروژه هایی می باشند که این شرکت در سراسر کشور پیمانکار آنها است. از پروژه های سدسازی و راه و تونل گرفته تا پروژه های نفتی. به همین خاطر ظرفیت زیادی از سربازارن را می تواند پذریش نماید. بیشتر امریه های این شرکت به صورت اغماری می باشند که به صورت دو هفته کار دو هفته استراحت یا سه هفته کار یک هفته استراحت می باشند. سربازان در این امریه کار مرتبط با رشته تخصصی خود را انجام می دهند. حقوق ماهانه هم بهمراه هزینه رفت و امد که شرکت پرداخت می نماید چیزی در حدود پانصد هزار تومن می باشد.
یکی دیگه از مزایای این امریه مدت خدمت ۲۱ ماه و استفاده از کسری در طول خدمت می باشد.
برای گرفتن این امریه سه فاکتور مهم وجود دارد که مهم ترین آن سابقه بسیج می باشد مثل فعال بودن، حکم شورا، دوره جهادی. عامل بعدی معدل و دانشگاه محل تحصیل می باشد که هرچه قدر معدل و رتبه علمی دانشگاه بالاتر باشد امتیاز شما بیشتر می شود. اگر در هردو عامل قبلی،بسیجی و معدل، امتیاز خوبی بدست نیاوردید راه سومی نیز هست که میشود باز هم امریه خاتم گرفت.
شما می بایست یک پروژه که توسط قرارگاه خاتم النبیا انجام میشود پیدا و با مسول پروژه صحبت نمایید و او را متقاعد نمایید که شما را به عنوان امریه بگیرد.

پیشنهاد ما:  چطور امریه جهاد دانشگاهی چطور بگیریم؟

وقتی که شرایط لازم و کافی را دارا بودید باید در سایت سامانه جذب سرباز – قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ثبتن ام نمایید. یکی دیگر از مزیت های این امریه، تعیین تاریخ اعزام توسط خود فرد می باشد. پس در ابتدا سعی نمایید برگه اعزام به خدمت را تهیه نمایید تا در هنگام ثبت نام تاریخ اعزام را در سایت وارد نمایید.
پس از اینکه ثبت نام را انجام دادید در صورت قبولی، بعد از چند هفته از طرف غرب مرکز با شما تماس گرفته میشود و تاریخی را برای ارایه مدارک و گذراندن بقیه مراحل مشخص می نمایند.

One Reply to “چطور امریه از قرارگاه خاتم الانبیا بگیریم؟”

  1. سلام وقت بخیر من کارشناسی حسابداری از مشهد شهرستان تربت جامم اول شهری**** ثبت نام کردم برای خاتم اعزامم برای ابان ماه هست ولی تاکنون هیچ تماسی با من گرفته نشده من باید الان چکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا از نام بردن فرماندهان و کادر نظامی خودداری کنید، تمامی دیدگاه ها بررسی شده و در صورت نام بردن نام فرمانده و یا پرسنل کادر ، دیدگاه به صورت کامل حذف می شود.