چطور امریه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بگیریم؟

این امریه هم مانند سرباز معلمی به صورت استانی برگزار میشه و تعداد افرادی هم که این وزارت برای امریه میگیره بسیار کم هستش. برای گرفتن این امریه باید به نمایندگی وزارت کار در استانتون مراجعه کنید و از شرایط  و رشته های مورد نیاز مطلع بشین. در زیر شرایط  عمومی و اختصاصی برای گرفتن این امریه اورده شده است.

 اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های کشور با عنایت به بخشنامه شماره ۲۶۴۹ مورخ ۹۶/۰۱/۱۵ مجوز گرفتن امریه در سازمان های تحت نظر خود را دارا می باشد.

شرایط عمومی:

الف) اعتقاد به دین مبین اسلام .
ب) التزام عملی به احکام اسلام.
پ) اعتقاد والتزام به ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی وقانون اساسی.
ت) عدم اشتهار به فساد اخلاقی و تجاهر به فسق.
ث) عدم وابستگی تشکیلاتی به سازمانها وگروههای غیر قانونی اعلام شده از سوی مقامات صالحه.
ج) عدم اعتیاد به مواد دخانی، مخدر و روان گردان وسابقه محکومیت کیفری موثر.

شرایط تخصصی: 
الف) دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتر در رشته های تحصیلی مرتبط با شرح وظایف وماموریتهای محوله وزارت متبوع.
ب) دارا بودن حداقل معدل ۱۵ (برای فارغ التحصیلان دوره های روزانه دانشگاههای دولتی ) و حداقل ۱۶ (برای فارغ التحصیلان دوره های شبانه، نیمه حضوری، آزاد، علمی کاربردی و پیام نور).
پ) ارائه برگ اعزام به خدمت بدون مهر غیبت و یا سابقه خدمت قبلی تحت هر عنوان و سابقه اخذ امریه از سایر دستگاههای اجرایی و نظامی مطابق با تاریخهای اعزام اعلام شده.
ت) متقاضیان می بایست بومی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باشند .
ث) مشمولین دارای برگ سبز آموزشی کفایتی دارای شرایط فوق از اولویت جذب برخوردار میباشند.

پیشنهاد ما:  مراحل گرفتن امریه سربازی در سازمان ها

خانواده معظم ایثارگران (شهدا، جانبازان و آزادگان)، مشمولان متاهل، معاف از رزم، افراد نخبه، تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی با ارائه مدارک مستند و رسمی از شمول بند (ت) مسثتنی می باشند.شرایط عمومی و تخصصی قبل از جذب باید به متقاضیان اعلام گردد.

ادارات کل می بایست پس از انتشار آگهی استانی وفراخوان عمومی و یا اطلاع رسانی از طریق سایت ادارات کل، از کلیه مشمولانی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشند با توجه به ضوابط تعیین شده ثبت نام بعمل آورده و چنانچه تعداد مراجعین واجد شرایط مازاد بر تعداد سهمیه واگذار شده باشد الزامیست از بین افراد با توجه به شرط معدل ، مصاحبه، تخصصهای خاص و … نفرات برگزیده معرفی گردند.
ایجاد شرایط مساوی و برابر برای کلیه افراد دارای شرایط می بایست فراهم گردد.اخذ و ارسال تعهد نامه مبنی بر بومی بودن وسپری نمودن مدت ۲۴ ماهه قانونی خدمت و همچنین نداشتن نسبت سببی و نسبی درجه یک و دو با کارکنان شاغل در ادارات کل الزامی است .شایان ذکر است به کارگیری مشمولین وظیفه در خارج از محل سکونت ممنوع می باشد .با عنایت به اینکه هدف از جذب وبه کار گیری کارکنان وظیفه، بهره برداری اصولی از ظرفیتهای اصل ۱۴۷ قانون اساسی و طرح‌ریزی در استفاده از تخصص ،دانش ومهارت این کارکنان در پیشبرد اهداف راهبردی وزارت متبوع وتوسعه ارائه خدمات در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشورمیباشد، لذا انتخاب و معرفی متقاضیان متدین واثر بخش در اولویت میباشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت جذب پرسنل امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه فرمایید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x