سربازی در سنگاپور چگونه است؟

در کشور سنگاپور در ۱۴ مارس ۱۹۶۷ خدمت ملی به تصویب رسید. به موجب آن تمامی شهروندان مرد که توانائی های بدنی لازم را دارند از سنین ۲۱-۱۸ سالگی باید خدمت سربازی اجباری را به مدت ۲ سال از سال ۲۰۰۵ ( یا ۵/۲ سال قبل از سال ۲۰۰۵ ) بگذرانند. بمحض اتمام خدمت ملی سربازان به مدت بیش از ۴۰ روز در سال و به مدت ۱۰ سال بعنوان سرباز یا افسر ذخیره در دوره های آموزشی شرکت می کنند.

سنگاپور که در حال حاضر یک دوره خدمت اجباری به مدت ۲۴ ماه را داراست ، از یکی از طولانی ترین دوره خدمت اجباری مردان ( به مدت ۳۰ ماه ) استفاده نمود. این کشور همچنین به خاطر امکان درگیری در تابعیت های همسایگی مالزی از سیاست های خاصی در برابر نژاد مالایا (مالزیایی) استفاده نمود. برخی مالایا در پلیس یا سنگرهای غیر نظامی و اجتماعی به خدمت گمارده می شوند.

پیشنهاد ما:  سربازی در سوئیس چگونه است؟

شاخه های نظامی :

  • نیروی های مسلح سنگاپور
  • ارتش
  • نیروی هوایی
  • نیروی دریایی
  • پدافند هوایی

سن و مدت خدمت نظامی :

۱۸ سال سن برای خدمت اجباری نظامی ، ۱۶ سال سن برای خدمت داوطلبانه ، مدت خدمت اجباری از ابتدای دسامبر سال ۲۰۰۴ تا ۲۴ ماه کاهش یافت . (۲۰۰۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا از نام بردن فرماندهان و کادر نظامی خودداری کنید، تمامی دیدگاه ها بررسی شده و در صورت نام بردن نام فرمانده و یا پرسنل کادر ، دیدگاه به صورت کامل حذف می شود.