پادگان آموزشی شهید خضرایی تهران

پادگان آموزشی شهید خضرایی در اطراف خیابان دماوند تهران و در یک محدوده شهری و مسکونی واقع شده است. این پادگان یکی از بزرگترین پادگانهای آموزشی کشور است و در کنار سربازان کارکنان پایور نیز آموزش می بینند.پادگان آموزشی شهید خضرایی

این پادگان چهار گردان با نام های شهید دوران (لیسانس ها) ، شهید یاسینی (لیسانس ها) شهیدقوامی (لیسانس ها) و شهید فهمیده (لیسانس ها، فوق لیسانس ها و دکترا) دارد.

این مرکز آموزش دارای دو سالن همایش با نام های ۱۹ بهمن به ظرفیت ۱۰۳۶ نفر و سالن همایش ۹ دی به ظرفیت ۱۹۴ نفر است. سالن همایش ۱۹ بهمن که در بین کارکنان با نام سینما شناخته می شود بزرگترین سالن نیروهوایی در تهران است.

پیشنهاد ما:  مرکز آموزش ۰۷ شهید سرلشکر سید قنبر ترابی کازرون

از امکانات بسیار خوب این پادگان کتابخانه بسیار مجهز آن است که در آن حدود ده هزار جلد کتاب با عناوین مختلف شامل کتب مرجع،لاتین و کمیاب وجود دارد. در کنار آن نیز یک سالن مطالعه در نظر گرفته شده تا سربازان در اوقات فراغت از آن استفاده کنند.

علاوه بر این نیز هر گروهان یک کتابخانه، سالن مطالعه ،نمازخانه ، اتاق تلویزیون و برخی امکانات ورزشی همچون پینگ پنگ به صورت جداگانه دارند.

 

۵ Replies to “پادگان آموزشی شهید خضرایی تهران”

 1. سلام من محمد حسین البوغبیش هستم از خوزستان اموزشی من بوشهر و د****ه کد رو هم تقریبا ۵ ما در پادگان شهید خضرایی بودم از برج ۱۲ سال ۸۶ تا برج ۴ سال ۸۷ و بعد از ان مجمع اوج نهاجا تا ۳ سال ۸۸ د****ان خوبی بود خداوند امیر ***** فرمانده محترم مرکز آموزش شهید خضرایی رو حفظ کنه۰۹۱۶۳۵۱۹۱۸۱از دوستان هم خدمتی که با من بودند هم ا**** شماره منو دیدن تماس ب****رن دلم براشون تنگ شده یا حق

 2. سلام
  ممنون میشم پاسخ بدید
  گروهان قوامی در جایی که در لباس اسم ها مندرج میشوند یه طرف نام و نشان هست و قسمت دی**** خواستم ببینم چه چیزی نوشته میشه؟دقیقا و کامل ب****ن ممنون میشم

 3. سلام
  یه گردان دی**** هم داره به نام اردستانی
  وظیفه ی این گردان ساماندهی سربازانی است که در پایان د****ه ی آموزشی خود در نیرو هوایی از سراسر کش**** د****ه کد (آتش نشانی – دژبانی – توپخانه – ش م ه – باریه) خ****ده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا از نام بردن فرماندهان و کادر نظامی خودداری کنید، تمامی دیدگاه ها بررسی شده و در صورت نام بردن نام فرمانده و یا پرسنل کادر ، دیدگاه به صورت کامل حذف می شود.